„Pierniczkowy czas w świątecznym klimacie” [ZDJĘCIA]

sobota, 4 grudnia, 2021

Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nowe Siołkowice” realizowała dziś spotkanie pn. „Pierniczkowy czas w świątecznym klimacie”. W ramach zadania zakupiono sprzęt nagłaśniający, który wykorzystywany będzie w przyszłości podczas wszystkich innych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie. Zadanie zostało współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Pierniczkowy czs

piątek, 3 grudnia, 2021

Stowarzyszenie Odnowy Wsi „Nowe Siołkowice” realizuje zadanie pn. „Pierniczkowy czas w świątecznym klimacie”. W programie zaplanowano dekorowanie pierników tworzenie ozdób choinkowych koncert kolęd i pastorałek świąteczny poczęstunek W ramach zadania zakupiono sprzęt nagłaśniający, który wykorzystywany będzie w przyszłości podczas wszystkich innych wydarzeń organizowanych przez Stowarzyszenie. Zadanie zostało współfinansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Zabawa na całego – Oktoberfest Nowe Siołkowice 2021 [ZDJĘCIA]

niedziela, 5 września, 2021

Ponad 500 gości bawiło się w minioną sobotę na 4 edycji Oktoberfestu w Nowych Siołkowicach. Piękna, słoneczna pogoda, piwo prosto z beczki i całe mnóstwo bawarskich specjałów - jak widać, to wystarczy, by przyciągnąć swoich, a także okolicznych mieszkańców. Oczywiście jak przystało na bawarskie klimaty, nie mogło zabraknąć także muzyki - zabawę muzycznie nakręcała Karolina Trela ...